ODPORÚČAME: Sun makeup ON-THE-GO-DARK HEMP Spray 125 ml

ON-THE-GO-DARK HEMP

Viacúčinný samoopaľovací sprej. Hydratačný a omladzujúci účinok, obohatený konopnou vodou. Sprej zaručuje 2-itý účinok:

1. okamžité sfarbenie vďaka prírodnému bronzovému pigmentu (ľahko prateľné aj po nastriekaní na oblečenie)

2. trvalé opálenie, ktoré se vyvíja behom 2-3 hodín po aplikácii (behom ktorého by ste nemali prísť do styku s vodou) a ktoré pretrváva 4-6 dní.

Rovnomerné dávkovanie nevyžaduje roztieranie. Zdravé a prirodzené zloženie, ktoré je šetrné pre pokožku a telo. Na pokožke nezanecháva žiadne škvrny ani pachy, ľahko sa zmyje z látky a vlasov.

That'so On The Go Dark HEMP je obohatený o konopnú vodu, zložku, ktorá vyživuje a zjemňuje pokožku, je bohatá na antioxidanty Omega 3 a Omega 6, ktoré sú silnými prírodnými látkami proti starnutiu.

That´so
1
28,80 €
S DPH
Množstvo
  • done Garancia bezpečného nákupu
  • done Rýchle dodanie tovaru
  • done Vrátenie tovaru do 14 dní

AKTIVNÉ ZLOŽKY:

- BRONZER-FOOD PIGMENTS: okamžité opálenie sa získava vďaka kozmetickému bronzeru, zmesi farebných pigmentov, ktoré se taktiež používajú na potravinárské účely a sú bezpečné pre pokožku

- DHA 6% (dihydroxyaceton): je extrahovaný z cukrovej trstiny a zaručuje postupné a dlhodobé opálenie, bez toho aby došlo k poškodeniu pokožky. Sprej pôsobí na povrchovú vrstvu epidermy, dodáva jasné a intenzívne sfarbenie, ktoré sa postupne znižuje s prirodzeným odlupovaním kože bez zanechania škvŕn. Produkt neobsahuje erythrulózu.

- HEMP WATER (extrakt semien cannabis sativa): vyživuje a zjemňuje pokožku, je bohatý na antioxidanty Omega 3 a Omega 6

- MATRIXYL: silná anti-aging zložka, pomáha vyhladzovať vrásky a zlepšuje tón pleti a jej pružnosť.

POUŽITIE:

  • Nastriekajte priamo na pokožku plynulým a rovnomerným pohybom, pričom sprej udržujte asi 30 cm od pokožky. Nechajte usušiť bez roztierania alebo použite fén pre rýchlejšie výsledky. Prípravok je môžné taktiež nastriekať na That´So rukavicu a potom aplikovať na pokožku. Pre udržanie opálenie používajte 1-2x týždenne.

Mohlo by vás zaujať aj

arrow_upward